Już 20 kwietnia bezpłatne webanarium dla rodziców i nauczycieli!

Ryanne

Jak dzieci mogą wzbogacać słownictwo z różnych dziedzin życia i jednocześnie dobrze się bawić? Jak wykorzystywać Squlę w nauce trudnych wyrazów? O tym, jak bogate słownictwo może przydać się uczniom w dorosłym życiu i nie tylko, dowiesz się już 20 kwietnia o godz.18:00, podczas bezpłatnego webinarium Squli dla rodziców i nauczycieli! 


Rodzicu! Nauczycielu! Nie czekaj, zarejestruj się już dziś i zdobądź cenną wiedzę. Przypominamy, że warsztaty dla są całkowicie bezpłatne, a dla nauczycieli przygotowaliśmy certyfikaty potwierdzające udział w szkoleniu. Poznaj szczegóły wydarzenia.

Temat: Nauka i zabawa z Małym erudytą”, czyli w jaki sposób uatrakcyjnić uczenie się w szkole i w domu?
Termin: czwartek 20 kwietnia 2017 r. o godz. 18:00
Czas trwania: 1 h
Gość specjalny: Ewa Wojtyra – polonistka, dyrektor Niepublicznego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli „Supernauczyciel”, wydawca portalu dla nauczycieli Supernauczyciel.pl
Prowadzący: Dorota Janczak – nauczyciel-konsultant, OEIIZK
Katarzyna Kazimierczak – specjalista, Squla Polska
Małgorzata Munzer – manager, Squla Polska

Udział w webinarium jest bezpłatny, a wszyscy nauczyciele, którzy wyrażą taką chęć, otrzymają zaświadczenia o udziale od Squli. Po zakończeniu szkolenia prosimy o wysłanie wiadomości na adres: nauczyciel@squla.pl. W temacie prosimy wpisać: CERTYFIKAT.

Kliknij i zarejestruj się już dziś!

Serdecznie zapraszamy!

Shop

Z jednym kontem graj na komputerze i w aplikacji.

Już od 12,50 zł /miesiąc