„Żeby nalać, trzeba mieć z czego”, czyli jak zadbać o siebie

Image
Image

BEZPŁATNE SZKOLENIE DLA NAUCZYCIELI SQULA
27 kwietnia 2021 godz. 19:00

Tylko na żyznej glebie kwitną cuda! Jeśli my jako nauczyciele i nauczycielki nie jesteśmy szczęśliwi/szczęśliwe, jak możemy tego oczekiwać od swoich uczniów i uczennic? Jak więc zanurzyć się w konstruktywnym działaniu, być otwartym na nowe radości, delektować się życiem i dbać o samego i samą siebie? Co nam pomoże znaleźć równowagę wewnętrzną i pamiętać, że jak nie zadbamy o siebie, to nikt tego za nas nie zrobi? Na te pytania odpowiemy na naszym szkoleniu. Zapisz się już dziś!

Zapraszamy na specjalne szkolenie dla nauczycieli Squli

Podczas szkolenia uświadomimy nauczycielom i nauczycielkom, jak ważne jest zadbanie o samych sobie. Zapoznamy uczestników i uczestniczki z rozwiązaniami, które pomogą im w odnalezieniu równowagi wewnętrznej. Porozmawiamy o tym, że self care i self love są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania i życia z zachowaniem dobrostanu i równowagi wewnętrznej. Uświadomimy sobie, że gdy my nie zadbamy o samych siebie, to nikt za nas tego nie zrobi.

Korzyści dla uczestników i uczestniczek:

  • Dowiesz się, czym jest self care i dlaczego jest tak ważne.
  • Uświadomisz sobie, jak ważne jest zadbanie o samą i samego siebie.
  • Dowiesz się, jak można zadbać o samego i samą siebie.
  • Uświadomisz sobie, jak pracować, jak ważne jest, aby zadbać o swój komfort emocjonalny.

Eksperci

Image

Przemysław Staroń – psycholog, nauczyciel, trener, wykładowca. Autor książki “Szkoła bohaterek i bohaterów”. Nagrodzony przez Komisję Europejską twórca międzypokoleniowego Zakonu Feniksa. Tutor niemal 50 olimpijczyków z filozofii. Nauczyciel Roku 2018, finalista nauczycielskiego nobla – Global Teacher Prize 2020, Digital Shaper 2020. Jest na liście 100 osób, które zmieniają Polskę (na lepsze) wg. Noizz.pl. W kolegium ekspertów w ruchu Polska 2050 Instytutu Strategie 2050.

Image

Marta Młyńska – trenerka, coach, szkoleniowiec, metodyczka, edukatorka, nauczycielka dyplomowana. Wykładowca w Szkole Wyższej Ateneum, pasjonatka ludzi i rozwoju osobistego. Finalistka konkursu Nauczyciel Pomorza 2018. Laureatka i finalistka konkursów o zasięgu ogólnopolskim, egzaminator maturalny, stypendystka Goethe Institut w Warszawie, autorka publikacji z obszaru oświaty i edukacji. Organizuje i prowadzi szkolenia, warsztaty, konferencje, wspomaga szkoły w rozwoju, współpracuje z wieloma instytucjami oświatowymi.

SZKOLENIE BEZPŁATNE
Data: wtorek 27 kwietnia 2021 roku
Godzina: 19:00
Czas trwania: 1 godz.